Zrub Martinky Zrub Martinky

ZRUB MARTINKY

Miesto, z ktorého sa Vám nebude chcieť odísť

Zrub Martinky je moderná zrubová chata určená na oddych v súkromí a čas s rodinou strávený v lone prírody. Nachádza sa v srdci Malej Fatry, priamo v lyžiarskom stredisku Martinky, len 100 m od zjazdovky Céčka, 250 m od zjazdovky Nový Floch (6-sedačka) a cca 650 m severne od hlavného parkoviska. Nakoľko je chata postavená hneď pri svahu, možnosť parkovania pred ňou je len v letných mesiacoch. V zimnej sezóne je v cene ubytovania zahrnutý aj prevoz batožiny, ktorý Vám zabezpečíme my. Zrub Martinky navrhli profesionálni dizajnéri a skladá sa z troch podlaží (suterén, prízemie a 1. poschodie). Celý interiér a exteriér dotvára drevo a prírodný kameň.

SUTERÉN

Hlavnou dominantou suterénu je priestranná relaxačná miestnosť s wellnessom, v ktorom sa nachádza luxusná 5-miestna vírivka, ležadlá, kombinovaná sauna a sprchový kút s vedrom odvahy. Výnimočne pokojnú atmosféru tu dotvára efektné osvetlenie a elektrický krb. Súčasťou suterénu je takisto letná kuchynka, lyžiareň spojená s garážou a samostatná toaleta s umývadlom.

wellness relax zóna s biokrbom letná kuchynka lyžiareň spojená s garážou samostatná toaleta s umývadlom

PRÍZEMIE

Na prízemí sa nachádza obývacia časť s extra veľkou pohovkou, televíziou a centrálnou kachľovou pecou na drevo, na ktorej je umiestnená relaxačná lazy zóna. Hneď vedľa obývačky je plne vybavená kuchyňa (s chladničkou, umývačkou riadu, varnou doskou, rúrou na pečenie a mikrovlnnou rúrou), ktorá je spojená s jedálenskou časťou pre 12 osôb. Priamo z kuchyne je výstup na terasu s posedením takisto pre 12 ľudí. Samozrejmosťou prízemia je veľká kúpeľňa s toaletou.

plne vybavená kuchyňa pre 12 osôb výstup na terasu priamo z kuchyne extra veľká pohovka TV so základným balíkom programov centrálny krb kúpeľňa spojená s toaletou

1. POSCHODIE

Podkrovie tvorí spiacu časť, v ktorej sa nachádzajú štyri samostatné spálne s 1 veľkou manželskou posteľou a 1 vysúvacou plnohodnotnou posteľou. Každá spálňa má svoj balkón, ktorý ponúka jedinečný výhľad na okolitú prírodu.

4 x spálňa 4 x balkón s výhľadom z každej izby kúpeľňa spojená s toaletou
Spravte si radosť ešte dnes